0
Your shopping cart is empty.
Cart updated

Search

 

 

0

Savencia

 
Meist
 
Groupe Savencia Saveurs & Spécialités (endise nimega Bongrain) on rahvusvaheline juhtiv piimatööstus ning üks üks maailma suurimatest juustutootjatest ja –turustajatest. Üle 50 aasta on ettevõte seisnud oma toodete kõrge kvaliteedi ning klientide rahulolu eest. Tänu pidevatele uuendustele, kaasaegsele tehnoloogiale ja tarbijate hinnangute väärtustamisele on saavutatud kõrge turupositsioon.
 
Meie kontsern
 
Groupe Savencia (endise nimega Bongrain) ajalugu ulatub aastasse 1920, kui Prantsusmaal kohas nimega Illoud alustas tööd juustuvabrik. Vabrikust sai oma esimese töökogemuse Savencia asutaja Jean Noel Bongrain. Aastal 1956 toodi turule Caprice des Dieux, mis on läbi aja olnud kontserni üks menukamatest toodetest. Tegemist oli uuendusliku ideega - esimene juust, mida toodeti ja müüdi eraldi kaubamärgi all. Järgnevatel aastatel said populaarseks ka turule toodud uued tooted: Tartare, Chaumes, Chavroux ja Saint Agur.
1969. aastast laiendati tegevust Prantsusmaalt välja: Belgiasse, Austriasse, Šveitsi ja USA-sse, 1990-ndest alates Ida-Euroopasse. Sealt alates on äritegevus pidevalt kasvanud ning laienenud ka teistesse maailmajagudesse nagu Lõuna-Ameerikasse ja Aasiasse. Aastal 1980 sisenes ettevõte börsile ja 1992. aastal alustati koostööd Normandy Dairy Union ning Euroopa Piimatoodete Assotsiatsiooniga.

Kontserni väärtused ja lisainfo aadressilt:

 

 

 

 

 
smart foreash
See sait kasutab küpsiseid. Nad saavad tuvastada sisse loginud kasutajad, koguda statistikat ja aidata parandada iga külastaja eraldi sirvimiskogemust.
Lisateave meie kohta Privaatsuspoliitika
Nõus Kustutage küpsised ja väljuge